Multicentrum Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice zve na večerní aktivity festivalu BEŘKOVICKÝ PODZIM 2016.

Nutná je včasná rezervace a vyzvednutí vstupenek!!!

Pozvánky na BP 2016

https://www.youtube.com/watch?v=qAETh7kEp_E

https://www.youtube.com/watch?v=PK7O1IXxus0

 

plavci basikova-plakat sebastian-plakat-kopie vilem_cok taxmeni_plakat3.10.2016 od 19.30 hodin – PLAVCI

Oblíbená česká skupina Plavci, věnující se stylu folk a country pod vedením Jana Vančury a s hostem Irenou Budweiserovou.

Zpěvák Honza Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí.

V posledních letech spolupracuje Honza Vančura na koncertech s excelentními spoluhráči: jedním z nich je uznávaný harmonikář a zpěvák Mário Bihári, dalším kolegou je Jakub Racek, vítěz řady evropských kytarových soutěží.

Mezi nejznámější písně patří: Zvedněte kotvy, 500 mil, Teče voda, Rákosí, Pole s bavlnou, Láska je věc kouzelná, Vysočina, Orchidej a další.

VSTUPNÉ – 200,-Kč

 

5.10.2016 od 19.30 hodin – TAXMENI

Českou hudební scénu střídavě křižuje jednou pomyslný dostavník jakoby vystřižený z filmového westernu, jindy vojenský džíp. Jejich posádku i pasažéry tvoří v obou případech stejná kapela moderní country – TAXMENI.

Za více jak tři desítky let své existence si vydobyla přední místo na country scéně. Mezi příznivci tohoto hudebního žánru jsou známi jakožto čeští tvůrci tzv. military country, tedy specifické stylové oblasti country zaměřené především na vojenské a armádní prostředí.

TAXMENI ve svém názvu s úsměvem parafrázují výraz „výběrčí daní“, avšak místo „braní“ TAXMENI spíše “dávají”: pěkné písničky, dobrou zábavu.

Mezi nejznámější písně patří: Tipperary, Dědečkovi hodiny, Buráky, Ven se dívej, Nad námi vlajka hvězdnatá, Neberte nám naši víru a spousta dalších.

VSTUPNÉ – 150,-Kč

 

7.10.2016 od 19.30 hodin – DO LOŽNICE VSTUPUJTE JEDNOTLIVĚ

I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná… Přesně takové „převýšení poptávky nad kapacitou“ nastane v bláznivé komedii Divadla HÁTA.

Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joanou původně plánovali strávit večer mimo domov. Byt proto hodlá k jednomu ze svých četných mimomanželských záletů využít Philipův obchodní společník Henry Lodge… Netuší ale, že za stejným cílem k Markhamovým směřuje jeho žena a Joanina kamarádka Linda, která se rozhodla nevěru Henrymu oplatit. Tatáž ložnice má také posloužit k milostným hrátkám mladému bytovému architektovi Spenlowovi, který v současné době sídlo Markhamových zvelebuje… Velkolepému zmatku však nasadí korunu populární autorka knížek pro děti, která se v bytě objeví nečekaně a chce svěřit vydání svého díla právě nakladatelství, které patří Henrymu a Philipovi. Pro jejich skomírající podnik by to znamenalo záchranu. Dotyčná paní je však nesmlouvavě mravopočestná. Kdyby zjistila, co se tu doopravdy odehrává, jejich naděje by se zhroutily. Je tedy třeba vyvinout horečné úsilí, aby se vzájemné vztahy přítomných zdály normální a nevinné. Zákonitě se tím zamotají ještě víc. Kolotoč zoufalých zastíracích manévrů, nedorozumění a lží, nechtěných záměn osob se rozjíždí naplno. Jiskřivé humorné slovní i situační šarvátky nabírají na intenzitě. V momentu, kdy veškeré zádrhele a konflikty dospějí k urovnání a ke zklidnění, zaskočí diváky ještě náhlá brilantní pointa.

Hrají: Mahulena Bočanová – Kamila Špráchalová, Lukáš Vaculík, Pavel Nečas – Martin Zounar, Monika Absolonová – Adéla Gondíková – Kateřina Lojdová,  Jana Birgusová – Sandra Černodrinská, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček – Martin Sobotka, Ivana Andrlová – Olga Želenská,  Jana Zenáhlíková – Vlasta Žehrová

VSTUPNÉ – 300,-Kč

 

10.10.2016 od 19.30 hodin – BÁRA BASIKOVÁ

Vynikající česká zpěvačka přijíždí do Horních Beřkovic se svým recitálem.

Prošla kapelami Precedens, Stromboli a Basic Beat a spolupracovala s velikány českého rocku Michalem Pavlíčkem, Saharou Hedlem, Davidem Kollerem, Fanánkem a dalšími.

Později se stala vyhledávanou muzikálovou zpěvačkou a hlavní role ztvárnila v muzikálech Jesus Christ Superstar, Rusalka, Kleopatra a Johanka z Arku.

VSTUPNÉ – 200,-Kč

 

12.10.2016 od 19.30 hodin – VILÉM ČOK & BYPASS

Vilém Čok (* 7. září 1961 Mladá Boleslav) je český zpěvák, baskytarista a bavič.

V roce 1978 založil pražské punkové trio Zikkurat, než v únoru 1981 uskutečnil svůj životní přestup do legendárního Pražského výběru. Po zákazu Pražského výběru v roce 1983 hrál se skupinou Moped. V roce 1986 zase začal koncertovat s Výběrem a byl hostujícím zpěvákem a baskytaristou skupiny Stromboli, kterou založil kytarista Výběru Michal Pavlíček (Vilém složil text a nazpíval píseň „Ó hory“). Na konci 80. let založil skupinu Nová Růže. Po jejím rozpadu vytvořil skupinu Delirium tremens. V roce 2003 začal opět koncertovat Pražský výběr, než se definitivně rozpadl roku 2006. Dnes Vilém zpívá v muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye a dalších. Kromě toho zpívá se svou novou skupinou ByPass.

VSTUPNÉ – 100,-Kč

 

14.10.2016 od 19.30 hodin – SEBASTIAN

Popový zpěvák, kytarista a textař Sebastian Navrátil se narodil 29. listopadu 1991 v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. V tomto severočeském městě vystudoval Střední školu průmyslovou textilní, obor Podnikání a textilní výroba.

Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, poté se svojí kapelou JUST TRY, vydali velice úspěšný cover písničky Žijeme len raz.

Na jaře roku 2014 společně se skupinou ATMO music nazpíval píseň Polety. O rok později (konkrétně 16. února 2015) spatřil světlo světa jeho první singl s názvem Toulavá, který má na youtube již přes 16 miliónů shlédnutí.

Velmi úspěšné jsou i jeho další singly Záchranný bod a Až na to přijde.

VSTUPNÉ – 150,-Kč

 

 

0 fanoušků, zatím tuto stránku nikdo neolajkoval... Buďte první 🙂