Dětský den 6.6.2020. Registrace nezbytná

Ačkoli aktuální dění nepřeje větším společenským akcím, přesto jsou možnosti, jak uspořádat a hlavně si užít dětský den 🙂

Letos Gosteňův Den dětí na Hostíni oslavíme v SOBOTU 6.6. OD 14.00 a tímto vás na něj srdečně zveme!!

Ale protože některá opatření je nutno udělat, musíme to pojmout trošku jinak. Proto jsme pro vás připravili dotazník, jehož pročtení a vyplnění je pro účast na Dni dětí nezbytné. Není to nic složitého, za pár minut to je hotové.

https://docs.google.com/forms/d/1AnUUtTAW2eH3km0A0OD9d4TUyZXlJo2wHvzIzUgZjis/viewform?edit_requested=true

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás a hlavně na Vaše děti 6.6. na hostínském hřišti!! Občerstvení na hřišti bude a přijede tam i pizza autíčko.

Gosteň ????

ČEZ – odečty elektroměrů

ČEZ – odečty elektroměrů
Dovolujeme si Vás informovat, že v příštím týdnu budou prováděny periodické odečty elektroměrů v naší obci.
Zaměstnanci ČEZ se zaměří především na elektroměry dostupné z veřejných míst. U ostatních odběrných míst se budou snažit zákazníky pro nahlášení stavu elektroměru kontaktovat, příp. zákazníci mohou sami využit jeden z následujících způsobů pro nahlášení periodického odečtu:
1) Služby ON-LINE zadání samoodečtu elektroměru na stránkách www.cezdistribuce.cz, kdy při výběru důvodu odečtu Periodický/ fakturační odečet se zobrazí aktuálně všechna odběrná místa, kterých se periodický odečet týká.
2) Distribučního portálu (DIP) pokud máte tuto službu zaregistrovánu
Tento periodický samoodečet je možné provést pouze v termínu do 10. 5. 2020. V případě, že nebude periodický/ fakturační samoodečet proveden našimi pracovníky nebo zadán zákazníkem, provedeme odhad spotřeby.
 
Informace o opatřeních v souvislosti s aktuální mimořádnou situací můžete dohledat na webových stránkách https://www.cezdistribuce.cz/cs/covid-19.html

Nabídka pizza – 30.4.20

Ve čtvrtek 30. dubna v době od 11,00 do 19,00 bude před Obecním úřadem „pojízdná pizza“, tedy autíčko s pecí, kde budou prodávat pizzu, 6 druhů v ceně po 130,-Kč i s krabicí.
Pokud o tuto nabídku bude zájem, jsou provozovatelé ochotní pravidelně, vždy v pevně stanovený čas, na Hostín jezdit a pizzu na místě připravovat.
Přijďte tedy ochutnat. My už ochutnali a doporučujeme! Pizza AlberoVerde

Benefiční koncert – Mělník hraje online – 11.4.2020

Srdečně Vás zveme na online koncert, který pořádá občanská iniciativa Mělník hraje online v sobotu 11.4.2020 v 18 hod
Benefiční koncert má za cíl podpořit lidi, kteří se kvůli aktuální situaci ocitli v nouzi, ale i mělnické živnostníky. Když se přidáte, dostanete od obce dárek 
Každý z Hostína, kdo přispěje částkou 500 Kč a vyšší, dostane od obce víno od mělnických vinařů.
Transparentní účet: 123-1608890237/0100
Do textu napište své jméno + HOSTÍN.
Děkujeme, že se zapojíte, společně podpoříme dobrou věc!

Online podoba nového ročníku charitativní akce Mělnik hraje. Vzhledem k okolnostem – se hraje online! Vystoupí nejen Petr Baťa. Pro lepší mělnickou náladu bude otevřen stánek mělnických vinařů. Uděláme si takovou Vinnou noc virtuálně u každého doma.

Online přenos bude zde: https://melnik.link/hraje

Další informace zde: https://melnik.link/hraje-info

Dovážka pečiva na Hostín

Nabízíme pravidelnou dovážku pečiva na Hostín – pondělí, středa, pátek. Objednávky zasílejte vždy den předem do 9 hod. na e-mail obecniurad@hostin.cz, případně telefonicky na č. 724 178 160 (uvádějte prosím vždy přesný název výrobku a gramáž např. v případě chleba)
Výdej pečiva probíhá mezi 8,00 – 10,00 na Obecním úřadě nebo po dohodě na tlf.č. 724 178 160.

Excel soubor s možností filtrování nabídky pekařství Paul naleznete v Dokumentech na webových stránkách obce a zde v pdf:

objednavka_form

Opatření České pošty – roznáška důchodů

Opatření České pošty

Důchody se roznáší v pondělí 23. 3. a úterý 24. 3., prosíme všechny, kterých se to týká, aby nechodili pro výplatu důchodu na poštu. Bude jim doručena domů. 

Připomínáme, že pošta má otvírací dobu pouze do 16:00 hod, soboty zavřeno a do 9:00 je čas vymezen lidem starším 65 let.